מחנה אימונים לקבוצות כדורגל

באירוח קיבוץ דורות קיימת אפשרות לנהל מחנה אימונים לקבוצות כדורגל
אירוח על בסיס פנסיון מלא+ א. ביניים בחדרי האורחן
שימוש במגרש הכדורגל, באופן חופשי במהלך מחנה האימונים.
מרחבים פתוחים עבור פעילות OUTDOOR
שימוש בבריכת השחייה בעונת הרחצה, בתאום מראש.
מינימום 20 שחקנים

050-7208117

מחנה אימונים טוב הוא גם בדרך כלל התחלה לעונה טובה של קבוצת הכדורגל. כאשר אתם מתחילים לתכנן את העונה יש חשיבות גדולה למחנה האימונים אשר יהווה את התחלת העבודה של צוות השחקנים יחד.

בית ההארחה קיבוץ דורות הינו המקום האידאלי להתחלה הכי טובה ונעימה לעונת הכדורגל, ברגע בו תגיעו לבית הארחה, השחקנים יתמקמו בחדריהם ואז תוכלו במיידי להתחיל את האימונים הן העיוניים והן המעשיים. לאימונים המעשיים נעמיד לרשותכם את מגרש הכדורגל של קיבוץ דורות, מגרש הכדורגל הינו מגרש תקני ומטופח, כמו כן תוכלו להיכנס באופן חופשי לבריכת קיבוץ דורות.

בריכת קיבוץ דורות הינה בריכה חצי אולימפית ומטופחת, הבריכה מתוחזקת באופן יומיומי ומאפשרת הנאה רבה מהשימוש בה.

מגרש הכדורגל של קיבוץ דורות יעמוד לרשותכם במשך כל שהותכם בבית ההארחה תוכלו להתחיל את שגרת היום במחנה האימונים עם ארוחת בוקר מזינה ובריאה במסעדת בית הארחה ולאחר מכן תוכלו להמשיך אל שגרת האימונים הן בכל הקשור לאימוני הכושר ואו האימונים המקצועיים.

יעמוד לרשותכם האולם הממוזג על מנת שתוכלו לערוך בו תדריכים לשחקנים לקראת כל אימון לאחר מכן תוכלו לערוך את האימון במגרש הכדורגל של קיבוץ דורות. הציוד שלכם יישמר לכם במחסן המגרש כך שתוכלו להסיר כל דאגה מלבכם בנוגע לציוד ולאחסונו.

סיבת בית ההארחה הינה סביבה נעימה ורגועה, שחקני הקבוצה יוכלו ליהנות מהמדשאות וכל המתקנים הנמצאים בשטח בית ההארחה על מנת להעביר הנעימים את הזמן בין האימונים.

כמו כן תוכלו לנצל את שטח הקיבוץ על מנת לערוך אימוני כושר וריצה לצוות השחקנים. בקיבוץ דורות קיימת מרפאה אשר במידת הצורך תוכלו להיעזר בה.

קיבוץ דורות נמצא בסמוך לעיר שדרות, דבר אשר יקל על הגעתכם לבית ההארחה במידה ותחפצו להגיע ברכבת ומשם לארגן הסעה אל בית ההארחה.

עצם המיקום של בית ההארחה יוכל לתת לכם יתרון גדול בכל הנושא של גיבוש השחקנים לקראת העונה השילוב של המגרש, בריכת השחייה ועצם היותו של בית הארחה בתוך סביבה קיבוצית נעימה תוכלו להשיג את כל מטרות מחנה האימונים ואף יותר מכך. שחקני הקבוצה ייהנו בקיבוץ דורות ממגרש אימונים איכותי, אוכל טוב, וגם מפעילות חברתית אשר תתרום רבות להצלחת הקבוצה בעונת הכדורגל.

השכרת מגרש כדורגל בדרום

ברגע שהקבוצה שלכם מחפשת עדיין מגרש ביתי או שהמגרש שלכם אינו מתאים לשמש למשחק ואתם זקוקים למגרש על מנת להרוויח את יתרון הביתיות תמיד תוכלו לבוא למגרש הכדורגל של קיבוץ דורות, יש ברשותנו מגרש תקני ומטופח.

המגרש מתאים הן לאימון חד פעמי או סדרת אימונים אשר תוכלו להגיע אליו בקלות מכיוון שגם ניתן להגיע אלינו דרך תחנת הרכבת של העיר שדרות וממנה להגיע לקיבוץ דורות נסיעה של מספר דקות ואו בהסעה אשר תארגנו עבור קבוצתכם.

ישנן מספר אפשרויות להשתמש במגרש הכדורגל:

אפשרות ראשונה:

הגעה למגרש הכדורגל, אימון של הקבוצה ולאחר סיום האימון חזרה לבית. כאן אתם בעצם נהנים מיתרונותיו של המגרש ובסיום ממשיכים בדרככם.

אפשרות שניה:

הגעה למגרש, העברת האימון ובסיומו כניסה לבריכת קיבוץ דורות. לקיבוץ דורות ישנה בריכה מטופחת חצי אולימפית , הבריכה נמצאת במרחק הליכה קצר ממגרש הכדורגל, תוכלו לנצל את הבריכה על מנת לגבש את צוות השחקנים, כמו כן זה יהיה סיום מרענן לאימון הכדורגל. בסיום השהות בבריכת השחייה של קיבוץ דורות תוכלו ליהנות מהמלתחות שם השחקנים יוכלו להתרחץ ולהחליף בגדים.

אפשרות שלישית:

הגעה לקיבוץ דורות על מנת לתת לשחקנים גם את האופציה לערוך אימון, גם להינות מהבריכה וכל המדשאות המטופחות בה וגם לשהות בבית הארחה של הקיבוץ. בקיבוץ דורות ישנו בית הארחה ובו ישנם חדרים מטופחים עם מקרר, קומקום וכן החדרים כולם ממוזגים, בלובי בית הארחה ישנה טלויזיה. כאן תוכלו גם לנהל משטר אימונים מלא תוך הנאה רבה מבית הארחה של הקיבוץ.

לסיכום:

בין אם תרצו רק לבוא לשכור את המגרש כדורגל בקיבוץ דורות לאימון הכדורגל בלבד, לשלב את זה עם בילוי בבריכת השחייה של הקיבוץ או לבלות יחד כל חברי הקבוצה גם בבית הארחה, תוכלו ליהנות ממגרש איכותי ומקצועי אשר דרך השימוש בו או לאימון ואו למשחק בודד תקבלו את השירות הידוע והאדיב של צוות בית הארחה דורות.

סגירת תפריט
נגישות